Toplu Siparişlerde İndirim Oranları

Engin Tasarım’ın WordPress altyapısında çalışan temalarını müşterilerinize verdiğiniz web tasarım hizmetlerinde kullanabilirsiniz.

Birden fazla sayıda tema lisansını toplu olarak tek bir siparişte satın almak isteyenler için özel indirimler sunmaktayız.  Sipariş tutarınıza göre aşağıdaki indirim oranlarından yararlanmak için bize yazarak özel indirim kuponu talep edebilirsiniz. 

  • 1000 – 1499 ₺ aralığındaki siparişlerinize 200TL indirim kuponu, 
  • 1500  – 1999 ₺ aralığındaki siparişlerinize  300TL indirim kuponu,
  • 2000 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde 500TL indirim kuponu sunmaktayız. 

Ayrıca, bizden toplu olarak lisans satın alıp temalarımızın satışını yapan kişi ve kuruluşlara çeşitli ek hizmet ve esnek çözümler sunmaktayız. Verilen destek ve ek hizmetlerimizin kapsamı ve satış koşullarını şöyledir :

Satış Sonrası Destek
Teknik destek taleplerini bize e-mail veya yönetim paneli üzerinden gönderebilmektesiniz.  Destek talepleri sadece sizin kayıtlı mail adresiniz üzerinden kabul edildiği için müşteriniz ile yapacağınız/yaptığınız görüşmeleri bize detaylı ve açık bir şekilde iletmeniz gerekmektedir. Müşterilerinizin firmamızdan talep edebileceği teknik destek taleplerinin kabul edilmemekte olduğunu belirtmek isteriz.

Lisans Oluşturulması 
Toplu biçimde satın aldığınız temalarda, lisansları kullanmak istediğiniz web sitelerinin adreslerini hemen belirtmek zorunda değilsiniz. Kullanmayı düşündüğünüz anda, projenizi hayata geçirmek istediğiniz zamanda bize web sitenizin alan adını (domain) ileterek lisans talebinizi istediğiniz zaman gönderebilirsiniz. Lisansın oluşturulmasından sonra lisans değişikliğinin yapılmadığını hatırlatmak isteriz.