PHP’den WP’ye Geçiş

PHP sisteminde hazırlanmış bir haber, dernek, kişisel, kurumsal vb siteniz varsa ve artık bu sistemi kullanmak istemiyorsanız tüm verilerinizi WORDPRESS’e uyumlu olacak şekilde dönüştürüyoruz.

PHP’den WP’ye Geçiş işlemleri normalde oldukça karmaşık ve dikkat edilmesi gereken işlemlerdir. Önceden oluşturulmuş PHP sitenizin veritabanı tabloları içerisindeki listeleme ve depolama algoritmasını WORDPRESS veritabanı tablo ve algoritmasına uyumlu olacak şekilde aktarıyoruz.

PHP Sitenizde bulunan Yazı Başlığı, Yazı Tarihi, Yazı Ön Resmi, Yazarlar, Kategoriler, Etiketler ve Üyelerin bilgilerini WORDPRESS veritabanına sağlıklı ve veri kaybı yaşamadan yapılabilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşlemler nasıl yapılıyor ve adımları nelerdir?
PHP veritabanınızı inceleyebilmemiz için PHP MYSQL veritabanı kullanıcı adınızı ve şifrenizi bizimle paylaşmalısınız yada veritabanınızın detaylı ekran görüntülerini göndermelisiniz. İncelemeden sonra işlemlerinizin nasıl, ne zaman ve ne kadar ücrete yapılacağının bilgisi verilecektir.

Asp sitemi WordPress sistemine çevirebilir miyim?
Kısmen evet. Bu işlem için ASP MsSQL veri tabanının incelenmesi gereklidir. Dönüşüm işlemi PHP den WP ye geçişten biraz daha maliyetli olabilmektedir.

İşlemlerden sonra URL yapısı değişecek mi? Google linklerimi kaybetmek istemiyorum.
Hayır, haberlerinizin URL yapısı değişmeyecektir. WordPress’in Kalıcı bağlantı ayarları özelliğinden dolayı, şu anki veritabanınızda bulunan URL yapısı taklit ederek aynı kalmasını sağlayabiliyoruz ve bu şekilde google indexlerinde bulunan linkleriniz boşa düşmeden kaldığınız yerden devam etmektedir.

Dönüşüm sırasında hangi veriler kayıpsız taşınabilmektedir?
Haberlerinize ait Haber görseli, başlık, seo URL, özet, içerik, yorum, özel linkler, etiket ve kategoriler sorunsuz taşınmaktadır. Aynı şekilde sitenizedeki Kategoriler, Üyeler, Üyelerin şifreleri ve mailleri, Yazarlarınız, Yazarların köşe yazıları da taşınabilmektedir.

Dönüşüm sırasında hangi veriler taşınamamaktadır?
Foto galeri veritabanı yapısına bağlı olarak PHP deki foto galeriler taşınabilmektedir, fakat incelenmesi gereklidir. Ayrıca yazar profil fotoğrafları, reklamlarınız ve bazı özel yapı olarak kodlanmış spor sayfası, burçlar, hava durumu sayfaları, sitene ekle bölümü gibi WordPress standart yapısında bulunmayan alanlar da taşınamamaktadır.

İşlem ücretleri nasıl hesaplanıyor?
PHP veritabanınızın büyüklüğü, tabloların düzenli oluşu istenilen aktarım sütunları adedine, veri sayısına, veritabanı ve FTP dosya büyüklüğüne göre fiyatlandırılmaktadır. Siz de PHP sitenizi WORDPRESS sistemine taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki teklif formundan fiyat teklifi alabilirsiniz.Fiyat Teklif Formu

Email: wp@engintasarim.com
Tel: 0 212 482 97 57


Anahtar Kelime: asp siteyi wpye taşıma, aspx siteyi wordpress ‘e taşıma, kayıpsız sistem değiştirme, php kayıpsız wpye veri aktarma, Php Siteyi WordPress’e Taşıma, Php siteyi Wp aktarma Kayıpsız, php veritabanı wp ye çevirme, php wp taşıma, phpden wpye geçiş