Temalarımızı ayrıcalıklı kılan özellikler

Diğer Temalarda

Engin Tasarım Temalarında

Diğer temalardaki özelliklerin tamamını kullanabilmek için ayrıca eklenti yüklenmesi gerekebilmektedir. Eklenti bulunmadığı için stabildir.
Eklentilerin bazıları güvenlik açıklarına sebep olabilmektedir. Tüm yazılım tema ile uyumlu olduğundan güvenlik sorunu yoktur.
Eklentilerin güncellenmesi gerektiğinde uyumluluk sorunu yaşanabilmektedir. Temanın tüm güncellemeleri tarafımızca dikkatle yapılmaktadır.
Standart yapıda olmayan yönetim panellerinin kullanımı zor olabilmektedir. Yönetim panelinde WordPress ‘in standart yapısına sadık kalındığından kullanımı kolaydır.
Yabancı sitelerden temin edildiğinde Türkçe destek alamayabilirsiniz. Türkçe yardım alabilirsiniz.
Amatörce hazırlanmış yazılımlar gereksiz çok sayıda kod barındırabilmektedir. Bu nedenle düzenlemek oldukça zordur. Profesyonel biçimde oluşturulmuş olan yazılımımız oldukça sade yapıya sahiptir. Kodlama bilgisi yeterli düzeyde olmayan kişiler tarafından bile kolayca düzenlenebilmektedir.
Kullanılması pek tercih edilmeyecek birçok gereksiz özellikler bulunabilmektedir. İhtiyaç duyabileceğiniz bütün özellikler yerli yerindedir.
Veritabanının gereksiz kodlar yığını haline gelmesine karşın önlem alınmamışsa kısa bir süre içerisinde sisteminiz hantal hale gelebilir. Sisteminizin uzun süre sağlıklı biçimde çalışabilmesi için her şey düşünüldü. Sunucu yükü oluşturmayacak, sisteminizin hızlı ve sağlıklı çalışabilmesi için teknik önlemler alınmıştır.
Eklentiyle çalışan bir tema kullanıyorsanız, temanızı değiştirmek istediğinizde, önceden kullandığınız eklentilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü tüm veriler eklentilerden gelen komutlarla yönetilmektedir. WordPress standartlarına bağlı kalındığı için temayı değiştirmek istediğinizde veri kaybı yaşamadan geçiş sağlayabilirsiniz. Çünkü özel alanlar, özel tanımlar ve eklentiler kullanmamıştır.