Gizlilik Koşulları ve Şartları

Haklar ve Hizmet Kapsamı

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları çerçevesinde kullanım lisanslarının satışını yapmış olduğumuz wordpress temalarının hak sahibi Engin Tasarım ve Elektronik San. Tic. Ltd. Şti olup kullandırma, satış, kiralama, lisanslama ve devir haklarını elinde bulundurmaktadır.

Teknik Gereklilikler

MÜŞTERİ, kullanacağı tema için gerekli barındırma hizmetini (hosting) ve alan adını (domain) kendisi temin eder veya bu hizmetlerin satın alma ve devir etme işlemleri için ENGİN TASARIM’a yetki verir. Temalar WordPress yazılımıyla çalışacak şekilde hazırlanmıştır. Sadece PHP ve MySQL destekli bir hosting servis sağlayıcıda çalışabilmektedir. Temaların fonksiyon dosyaları ioncube ile şifrelenmekte olduğundan MÜŞTERİ kendi sunucusunun PHP versiyonuyla birlikte IONCUBE versiyonunu ENGİN TASARIM’a bildirmesi gereklidir. WordPress sistemi PHP dilinde olduğundan en verimli ve sorunsuz çalışması için Linux serverları tavsiye ediyoruz. Windows sunucularda meydana gelebilecek teknik sorunların çözümü konusundaki sorumluluk MÜŞTERİ’ye aittir.

İade

MÜŞTERİ ücreti ödenmiş ve lisans dosyası oluşturulmuş bir temanın satın alınmasından sonra iade ve tema türünü değiştirme hakkına sahip değildir.

Destek

Temalarımız WordPress yazılımının güncel versiyonlarıyla uyumlu çalışacak şekilde hazırlanmış ve test edilmiştir. WordPress sisteminin ve yönetim panelinin kullanımına dair hazırladığımız rehber videoları youtube üzerinden izleyebilir ve sistem hakkında bilgi alabilirsiniz. Telefon ile sistemin kullanımına dair açıklama ve rehberlik hizmeti vermemekteyiz. Kullanıma dair her türlü teknik soru ve görüşlerinizi wp@engintasarim.com mail adresine yazabilirsiniz. WordPress temalarımız güncel versiyonlarla uyumludur, eski versiyonlarla ve ileride çıkabilecek yeni versiyonlarla %100 uyum içerisinde olmasını garanti etmemekteyiz. Karşılaştığınız uyum problemleriyle ilgili wp@engintasarim.com adresine yazabilirsiniz, bilinen teknik problemler ve çözümleri konusunda bilgi paylaşımında bulunacağız fakat özel incelemeyle teknik sorunların tespiti ve çözüm üretilmesi gibi konular için sizden ek ücret talep edilebilir.

Özelleştirme

Temanın görümünü özelleştirme, eklenti kurulumu, veri aktarımı ve benzeri özel taleplerinizi değerlendirip ayrıca projelendirmekteyiz. Fiyat teklifi ve bitim süresi taleplerinizin türüne göre değişmektedir.

Hosting

ENGİN TASARIM olarak hosting/sunucu hizmeti sağlamamaktayız. Hosting servis sağlayıcı olarak TURHOST, RADORE veya NATRO ‘yu önermekteyiz.

Diğer Hususlar

MÜŞTERİ’nin seçtiği internet alan adında ve web sitesinde kullanılan fotoğraf, metin, resim, ses, çizim, logo vb. içerik öğelerinin herhangi bir ticari marka veya entelektüel ürüne zarar vermesi / haksız rekabet ortaya çıkarması ve üçüncü şahsın hukuki haklarına zarar vermesi durumunda her türlü sorumluluk MÜŞTERİ’ye aittir.

MÜŞTERİ, web sitesini herhangi kanuni olmayan bir amaç için kullanılmayacağını belirtir ve kabul eder.

ENGİN TASARIM ve MÜŞTERİ birbirinin acentesi, vekili veya ticari mümessili değildirler.

MÜŞTERİ tema dosyalarını üçüncü şahıslarla paylaşması veya yazılımı başka bir web sitesinde kullanması durumunda ENGİN’in ticari zararını tazmin etmeyi kabul eder.

Taraflar arasında doğabilecek her türlü anlaşmazlıklarda İstanbul(Merkez) mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını ve ihtilaf vukuunda ENGİN TASARIM defter ve kayıtlarının kesin delil olacağını taraflar kabul ederler.

İşbu sözleşmede yer almayan hususlarda Borçlar Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu Hükümleri uygulanır.

Her iki taraf genel ticari yasa, ahlak ve düsturlara göre hareket edeceğini, iyi niyet çerçevesinde karşılıklı çıkarlarını koruyacağını ve faaliyetlerini tamamıyla T.C. ticari hukuk sistemine uygun olarak sürdüreceğini kabul ve taahhüt eder.

Taraflar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasaların hükümlerine uymayı baştan kabul, beyan ve taahhüt eder.

MÜŞTERİYE ait olan ve MÜŞTERİ tarafından doldurulması ve yönetilmesi gereken kısımlardan ve içeriklerden ENGİN TASARIM sorumlu değildir

Temalar şu alanlarda kullanılamaz ve ENGİN TASARIM bu konuları içeren siteler için tema satışı yapmamayı prensip edinmiştir : Çocuk istismarı içeren ürünler ve bilgiler, cinsel oyuncak ve ürünler, pornografik yayınlar, silah ve patlayıcı vasıflı ürünler ve bilgiler, sağlık bakanlığı izni bulunmayan ilaç yada sağlık ürünü vasıflı ürünler, sapkın vasıflı dini inançlarla ilgili ürünler ve bilgiler, emniyet ve askeri güçlere özgü ve satışı idari izne bağlı ürünler ve bilgiler, (tarım ürünleri dahil) zehir vasıflı ürünler ve satışı yasaklanmış canlı hayvanlar ile yasa, mevzuat ve genelgelere aykırı her türlü ürün, alkol, uyuşturucu ve benzeri zararlı madde kullanımlarını teşvik eden veya tanıtım bilgileri ile ENGİN TASARIM şirket prensiplerine aykırı ürünlerin ve bilgilerin tanıtımının yapılacağı siteler.

ENGİN TASARIM fiyatlarda ve hizmet kapsamlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Giriş Yap

Lütfen giriş yapınız

Şifre Yardımı

Hesabınıza ait e-postayı giriniz ve ardından "Yeni Şifre Gönder" i tıklayınız.

Üye Ol

Lütfen üyelik formunu doldurunuz.

Üye olarak Gizlilik Koşulları ve Şartları kabul ediyorum.